Sommeren starter med et brag i år, når Europas bedste fodboldnationer tørner sammen til EM i fodbold 2024. Det hele foregår i Tyskland fra den 14. juni til den 14. juli og bookmakerne har naturligvis sørget for masser af gode EM odds, som vi har samlet her på siden.

Har du en fidus til hvem der vinder EM, hvor langt Danmark når i mesterskabet eller hvem vi kommer til at se i finalen? Så har du de helt rigtige forudsætninger for at spille med på EM 2024. Se de bedste odds nedenfor og få vores tips til, hvordan du får mest ud af dine væddemål.

Betinia Odds på EM 2024

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Odds på vinderen af EM 2024

Sådan oddser du på EM

EM er ikke bare en fodboldfest; det er også noget nær en højtid for bookmakere og spillefugle, fordi der er så meget at spille på. Af selvsamme årsag er det også helt almindeligt, at der kommer nye spillere til i forbindelse med mesterskabet. Er du en af dem? Så kan du med fordel kigge med i nedenstående guide til, hvordan du kommer i gang med at spille på EM.

Bemærk: Guiden benytter sig af skærmbilleder fra Betsson. Trinnene vil være de samme hos andre bookmakere, men selve udseendet, placeringer af knapper og mulige væddemål kan variere.

01

Vælg en bookmaker

Find en (eller flere) bookmakere, som du gerne vil spille hos. Det kan du blandt andet gøre ved at bruge oversigten over de bedste EM odds ovenfor eller bookmakerlisten nederst på siden.

02

Opret en konto

Når du har valgt en bookmaker, skal du oprette en konto for at kunne spille. Det kræver, at du indtaster dit fulde navn, adresse, kontaktoplysninger, fødselsdato og verificerer din identitet med MitID (som påkrævet i den danske spillelovgivning).

Betsson opret konto
Igangsæt oprettelsen på Betsson med MitID.

03

Lav en indbetaling

Med en oprettet og verificeret konto er du nu klar til at indbetale de penge, som du gerne vil vædde med. Dette gør du ved at klikke på “Indbetal”, “Indbetaling” eller lignende knap i bookmakerens menu.

Betsson indbetaling
Indbetalingsvindue på Betsson.

04

Find kamp eller “Vinderspil”

Nu skal du finde den kamp eller det “Vinderspil” du gerne vil spille på. Kampe finder du ved at søge efter de lande, der skal spille mod hinanden, og vinderspil finder du typisk ved at søge efter “EM”, “EURO”, “Europamesterskab” eller “European Championship”.

Bemærk: Vinderspil bruges til at beskrive alle de væddemål, der vedrører udfald af mesterskabet og ikke specifikke kampe. Det kan eksempelvis være odds på vinderen af EM, topscorere, flest assists, elimineringer, slutplaceringer, osv.

Søg efter EM odds på Betsson

05

Vælg udfald

Når du har fundet den rigtige kamp eller det rigtige vinderspil, skal du nu vælge det udfald, som du gerne vil satse på. Det kan være vinderen af den valgte kamp, det land som du tror kommer til at vinde EM 2024 eller den spiller, der bliver topscorer.

Valg af udfald på Betsson

06

Sats penge

Ved klik på det ønskede udfald, vil der blive oprettet en spillekupon hos bookmakeren. På denne vil du kunne se de valgte væddemål og her kan du også angive din indsats. Når du gør dette, vil du også blive vist, hvor meget du vinder, hvis væddemålet går hjem.

Bemærk: Din gevinst svarer til indsats x odds. Det vil sige, at satser du 100 kroner til odds 2,00, vil du få udbetalt 100 x 2 = 200 kr., hvis væddemålet vindes.

Spilkupon med EM væddemål på Betsson

07

Bekræft væddemålet

Kig din kupon igennem for at sikre dig, at alt stemmer. Hvis det er tilfældet, placerer du din væddemål ved at klikke på “Bekræft”, “Placér” eller lignende knap.

  • Velfungerende app
  • Betal med MobilePay
  • Hurtig udbetaling
Total bonus
500 DKK

Gælder kun nye spillere | Gyldigt i 60 dage efter oprettelse | Placer et væddemål hvor indsatsten er minimum 500 kr. og et valg er til min. odds 1,8 og få et freebet på 500 kr. | Gevinster du vinder fra dit freebet udbetales til din konto uden omsætningskrav. | Indsatsen fra dit freebet udbetales ikke.

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Andre EM odds

EM er den rene fest for bookmakerne, der for alvor giver den gas med væddemålene. Det betyder, at du kan oddse på langt mere end bare vinderen af EM i fodbold. I de nedenstående afsnit gennemgår vi nogle af de andre populære (og mindre populære) udfald, som du kan oddse på. Listen er lang, men du kommer blandt andet til at kunne oddse på:

  • Hvem bliver topscorer?
  • Hvem laver flest assists?
  • Hvem bliver den turneringens spiller?
  • Hvem bliver vinderne af de seks grupper?
  • Hvem går videre til finalen?
  • Hvornår bliver et bestemt land elimineret?

Hvem bliver topscorer?

Næstefter det klassiske vinderodds, er det mest populære væddemål typisk om, hvem der bliver topscorer ved EM. Her forsøger du altså at forudsige hvilken spiller, der kommer til at score flest mål i løbet af hele slutrunden.

Vil du give det et skud? Så kan du med fordel læse vores guide til EM topscorer odds med tilhørende spilforslag.

Betinia Odds på topscorer

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvornår bliver et land elimineret?

I den lidt omvendte båd tilbyder flere bettingsider også odds på elimineringsrunden for hvert land; altså i hvilket stadie af slutrunden det pågældende land elimineres. Det kan være allerede i gruppespillet eller i løbet af de sidste ugers finaler.

Inden længe kommer du til at kunne læse vores bud på, hvor langt hver af de 24 deltagende lande når i fodbold-EM 2024.

Betinia Odds på elimineringsrunder

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem vinder Den Gyldne Støvle?

I samme boldgade som EM topscoreren finder du odds på vinderen af Den Gyldne Støvle. Som du kan læse i føromtalte topscorerguide, tildeles denne pris til den mest scorende spiller i EM – men i modsætning til en traditionel topscorer, kan der kun være én vinder af Den Gyldne Støvle.

Det vil sige, at hvis der er to spillere, der har scoret lige mange mål, vil det være antallet af assists, der gør forskellen.

Betinia Odds på Den Gyldne Støvle

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem avancerer til finalen?

Efter gruppespillet står den på 1/8-finale, kvartfinale, semifinale og til sidst finale. Vil du forsøge dig med at gætte på, hvor langt et enkelt land når i årets fodbold EM, kan du benytte dig af bookmakernes odds på netop disse avanceringer.

Vil du have vores spilforslag? Så kan du med fordel læse med, når vi udgiver vores forventninger til hvilke lande, der går videre fra gruppespillet.

Betinia Odds på finalister

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem bliver den Bedste Spiller?

Når finalen er spillet og EM er slut for i år, vil UEFA kåre mesterskabets bedste spiller – og det kan du naturligvis spille på. Den er særlig interessant, fordi det handler om mere end bare at kunne score mål. Men derfor er den også sværere at forudsige.

Sammenlign bookmakernes odds på de bedste spillere, se favoritterne til prisen og få vores bud på, hvem der vinder i denne guide til dette års bedste EM spiller.

Betinia Odds på den bedste spiller

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem vinder hver gruppe?

Der er seks grupper i EM, som hver især består af fire lande, der kæmper for at avancere videre i turneringen. Du kan naturligvis oddse på de endelige placeringer i grupperne – altså hvem der bliver vindere, tabere og ender et sted midt imellem.

Du kan med fordel tage et kig på vores optakter til de seks EM-grupper for at få vores forudsigelser af, hvordan den endelige stilling bliver i grupperne.

Betinia Odds på gruppevindere

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem bliver bliver den Bedste Unge Spiller?

Med en masse unge spillere, der for alvor skal gøre deres debut på internationalt plan ved EM, er der god grund til, at UEFA også kårer den bedste unge spiller i mesterskabet. Mens den kan være svær at forudse, kan der være klækkelige gevinster, hvis du rammer plet med dit odds.

Vi har samlet odds, favoritter og mere på de bedste unge spillere ved EM. Brug guiden til at se, hvem der er den mest sandsynlige vinder.

Betinia Odds på den bedste unge spiller

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Hvem laver flest assists ?

Der er ikke kun mulighed for at oddse på de spillere, der rent faktisk får netmaskerne til at blafre. Hos flere bookmakere kan du også oddse på de bedste assistmagere; altså dem, der laver flest oplæg, der resulterer i scoringer.

I vores guide til odds på flest assists ved EM, kan du sammenligne bookmakernes assists-odds, se favoritter og tidligere vindere af den underkendte, men vigtige rolle.

Betinia Odds på flest assists

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

Sådan får du mest ud af dine EM odds

Trods det store udvalg af EM odds, er der ingen garanti for, at du rent faktisk kommer til at lave overskud på dine væddemål under Europamesterskabet. Alt kan ske i fodbold, og det gælder i særdeleshed også i slutrunderne.

Alligevel kan du gøre dit for at øge vinderchancerne og maksimere gevinsterne på din væddemål. Få vores tips til hvordan du gør i nedenstående afsnit, hvor vi forklarer, hvordan du kan bruger bonusser, kampagner, optakter, spilforslag og sammenligning af odds til at få mest ud af dette års EM odds.

Start med en EM bonus

De danske bettingsider er i hård kamp om kunderne. En af de måder de konkurrerer på er ved at tilbyde såkaldte velkomsbonusser. Disse bonusser er forbeholdt nye spillere og kan tage alverdens former, men som regel handler det om at de matcher din første indbetaling. Det vil sige, at dit indskud bliver fordoblet; indbetal eksempelvis 100 kroner og spil for 200 kroner eller indbetal 500 kroner og spil for 1.000 kroner.

Bonusserne kan dog også tage form som freebets, indbetalingsbonusser, m.m.. Det kan du læse meget mere om på vores side dedikeret til EM bonusser, hvor du også finder en komplet oversigt over bookmakernes bonusser i forbindelse med mesterskabet. Fælles for dem alle er dog, at de giver dig flere penge at spille for.

Udnyt de mange EM tilbud

Udover at tilbyde et bredt udvalg af EM odds, fejrer mange af bookmakerne også Europamesterskabet med en række tilbud til nye såvel som eksisterende kunder. Disse vil typisk være bundet op på bestemte begivenheder. Det kunne eksempelvis være et freebet, der udløses, hvis du spiller for et bestemt beløb på en bestemt kamp eller et risikofrit væddemål, hvor du får din indsats refunderet, hvis væddemålet tabes.

Tilbuddene er mange, og er du god til at benytte dig af dem, bliver du hjulpet godt på vej mod et overskud på dine EM odds. Vi holder løbende øje med de tilbud, der måtte komme fra bookmakerne under dette EM, og tilføjer dem løbende til vores tilbudsoversigt. Brug den til at finde de kampagner, som kunne være interessante for dig.

Sammenlign odds på tværs af bookmakere

Tilbud og bonusser kan være stærke værktøjer i konkurrencen blandt bookmakerne, men vigtigst af alt er det ofte at have de højeste odds. Kan du få odds 2,00 på et udfald hos én bookmaker og odds 3,00 på det samme udfald hos en anden betyder det nemlig en enorm forskel på den potentielle gevinst. Derfor anbefaler vi altid vores læsere at sammenligne odds på tværs af bookmakere, da det i mange tilfælde kan være afgørende i forhold til at skabe overskud på den lange bane.

Når du begynder at kigge på bettingsidernes EM odds, vil du opdage, at de til tider er rørerende enige og andre gange er helt i øst og vest. Men vigtigst af alt, vil du også se, at der sjældent er væddemål, hvor bookmakerne har præcis de samme odds. Denne uoverensstemmelse kan potentielt betyde store forskelle i gevinster for dit vedkommende, hvis du formår at placere dine væddemål, der hvor oddsense er bedst.

EM spilforslag og optakter

Uanset om du er ny til det med at spille på fodbold eller om du efterhånden har gjort det i mange år, så kan du nærmest være sikker på, at du nok skal vinde en enkelt gang eller to, hvis du spiller på dette års EM-kampe. Det er trods alt ren sandsynlighedsregning. Der hvor det bliver svært er, når du skal blive ved med at vinde på sigt – og alså ikke gå i underskud på den lange bane.

Det kræver nemlig mere end bare held. Succes med odds på EM (og andre sportsbegivenheder for den sags skyld) kan hjælpes gevaldigt på vej af at have et indblik i, hvad du oddser på. Det vil sige, at du kender til holdenes styrker og svagheder, indbyrdes historik, skader, osv.

For den hardcore fodboldnørd er det givetvis ingen sag, men for de fleste er det svært at holde styr på for alle de deltagende lande i EM. Det er her hvor sportsmedier som Odds.dk kommer ind i billedet. Vi har nemlig dygtige fodboldeksperter i redaktionen, som bruger hele juni og juli på at nørde EM. Det gør de for at skrive optakter og spilforslag, der kan hjælpe dig med at få mest ud af dine EM odds.

EM odds

VinderExpektBetssonCampoBet
England4,504,504,30
Frankrig5,005,004,80
Tyskland6,506,506,20
Portugal7,507,507,20
Spanien9,009,008,60
Holland15,0017,5016,00
Italien17,0015,5015,00
Belgien21,0017,0017,00
Danmark41,0040,0040,00
Kroatien41,0038,0040,00
Tyrkiet51,0050,0050,00
Schweiz67,0075,0070,00
Serbien67,0080,0080,00
Ungarn81,0080,0090,00
Østrig81,0075,0060,00
Skotland101,00100,00110,00
Ukraine101,00100,0080,00
Polen151,00150,00140,00
Tjekkiet151,00150,00140,00
Rumænien201,00200,00190,00
Slovenien251,00250,00260,00
Albanien501,00500,00450,00
Georgien501,00500,00450,00
Slovakiet501,00500,00500,00
EM odds

Bookmakere med EM odds

  • Mange sportsgrene
  • Betal med MobilePay
  • Velfungerende app
Total bonus
1.000 DKK

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 1 x indbetaling + 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr. og laver et kvalificerende væddemål for 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal efterfølgende omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Gratis livestreaming
  • Betal med MobilePay
  • Officiel Superliga-partner
Total bonus
600 DKK

Indbetal 100 – 600 kr., placér et væddemål og modtag et freebet svarende til indbetaling. Kun nye spillere. Min. indsats er 100 kr. til odds 1,80. Kvalificerende væddemål skal placeres senest 7 dage efter indbetaling. Maks. freebet op til 600 kr. Aktiveres ved indbetaling under “mine tilbud” og skal bruges inden for 60 dage.

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Betal med MobilePay
  • Mobilvenlig hjemmeside
  • Licens fra Spillemyndigheden
Total bonus
500 DKK

Spil 500 kr. på, at Danmark vinder kampen mod England den 20. juni 2024 og få et freebet på 500 kr., hvis væddemålet tabes | Gælder kun nye spillere oprettet via dette kampagnelink | Kampagneperiode: 17. juni 2024 kl. 00:00 til 20. juni 2024 kl. 17:59 | Gælder kun første indbetaling og første væddemål

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Brugervenlig hjemmeside
  • Betal med Trustly
  • Døgnåben kundeservice
Total bonus
1.000 DKK

Få 100% op til 1.000 kroner ved første indbetaling | Gælder kun nye spillere | Min. indbetaling: 100 kr. | Maks. bonus: 1.000 kr. | Omsætningskrav: 5 x indbetaling + bonusbeløb inden 60 dage | Eksempel: Indbetaler du 100 kr., modtager du 100 kr. i bonus og skal omsætte for (100 kr. + 100 kr.) x 5 = 1.000 kr. før eventuelle gevinster kan udbetales | Min. odds ved singlevæddemål: 2,00 | Min. odds ved kombivæddemål: 1,50

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Velfungerende app
  • Betal med MobilePay
  • Hurtig udbetaling
Total bonus
500 DKK

Gælder kun nye spillere | Gyldigt i 60 dage efter oprettelse | Placer et væddemål hvor indsatsten er minimum 500 kr. og et valg er til min. odds 1,8 og få et freebet på 500 kr. | Gevinster du vinder fra dit freebet udbetales til din konto uden omsætningskrav. | Indsatsen fra dit freebet udbetales ikke.

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Gratis livestreaming
  • Brugervenlig hjemmeside
  • Bredt udvalg af odds
Total bonus
1.000 DKK

Indbetaling (min. 50 kr.) matches i væddemålskreditter maks. (1.000 kr.). Væddemålskredit klar til brug ved afgørelse på væddemål til værdien af de kvalificerende væddevel. Undt. for min. odds, væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinst eks. indsats for væddemålskredit. Tidsbegr. & regler gælder.

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Bredt udvalg af odds
  • Betal med MobilePay
  • Licens fra Spillemyndigheden
Total bonus
500 DKK

Gælder kun nye spillere | Gyldigt i 60 dage efter oprettelse | Placer et væddemål hvor indsatsen er minimum 500 kr. og mindst ét valg er til min. odds 1,8 og få et freebet på 500 kr. | Gevinster du vinder fra dit freebet udbetales til din konto uden omsætningskrav. | Indsatsen fra dit freebet udbetales ikke

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+

  • Mange sportsgrene
  • Velfungerende app
  • Betal med MobilePay
Total bonus
1.000 DKK

Få 100 % op til 1.000 kr. i bonus | Kun nye spillere | Bonussen skal gennemspilles 8 x til min. odds 1,40 indenfor 60 dage | Minimumindbetaling: 40 kr.

 

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+