Her kan du se alle holdenes trupper til årets PostNord Danmark Rundt.

Astana Pro Team

Michael Valgren, Matti Breschel, Zhandos Bizhigitov, Yevgeniy Gidich, Dmitriy Gruzdev, Arman Kamyshev, Truls Korsæth, Rusland Tleubayev

Trek – Segafredo

Mads Pedersen, Jasper Stuyven, Matthias Brändle, John Degenkolb, Laurent Didier, Nicola Conci, Gregory Rast, Boy van Poppel

Team Sunweb

Phil Bauhaus, Roy Curvers, Bert de Backer, Sindre Skjøstad Lunke, Lennard Hofstede, Zico Waeytens, Maximilian Walscheid, Max Kanter

Cofidis, Solutions Credits

Nacer Bouhanni, Loic Chetout, Christophe Laporte, Cyril Lemoine, Florian Senechal, Geoffrey Soupe Michaël van Staeyen

Direct Energie

Thomas Boudat, Alexandre Pichot, Paul Ourselin, Florian Maitre, Bryan Nauleau, Yohann Gene, Fabien Grellier, Adrien Petit

Wanty – Groupe Gobert

Pieter Vanspeybrouck, Giullaume Levarlet, Marco Minnaard, Danilo Napolitano, Robin Stenuit, Kevin van Melsen, Simone Antonini, Brecht Dhaene

Bardiani CSF

Edoardo Zardini, Nicola Boem, Simone Sterbini, Mirco Maestri, Marco Naronese, Umberto Orsini, Niccolo Pacinotti, Lorenzo Fortunato

Sport Vlaanderen – Baloise

Aime de Gendt, Kenny de Ketele, Lindsay de Vylder, Benjamin Declercq, Christophe Noppe, Jarl Salomein, Dries van Gestel, Preben van Hecke

Team Novo Nordisk

Andrea Peron, Fabio Calabria, Martijn Verschoor, Romain Gioux, Joonas Henttala, Javier Megais Leal, Charles Planet, David Lozano Riba

Roompot – Nederlandse Loterij

Pieter Weening, Andre Looij, Sjoerd van Ginneken, Tim Ariesen, Martin Tusveld, Nick van der Lijke, Pim Ligthart, Jeroen Meijers

Team Virtu Cycling

Alexander Kamp, Michael Reihs, Andreas Jeppesen, Michael Svendgaard, Mark Pedersen, Niklas Eg, Rasmus Guldhammer, Niklas Larsen

Team Giant – Castelli

Casper Pedersen, Rasmus Quaade, Emil Vinjebo, Rasmus Iversen, Casper von Folsach, Nicklas Amdi Pedersen, Jakob Egholm, Nicklas Pedersen

Coloquick – Cult

Martin Mortensen, Christian Jørgensen, Jesper Schultz, Mathias Krigbaum, Rasmus Wallin, Rune Andersen, Torkil Veyhe, Magnus Klaris

BHS – Almeborg Bornholm

Martin Madsen, Morten Ollegaard, Christoffer Lisson, Jesper Andreasen, Steffen Christiansen, Jannik Hansen, Mathias Bregnhøj, Morten Hulgaard

Riwal Platform Cycling Team

Nicolai Nielsen, Chris Anker Sørensen, Troels Vinther, Jonas Aaen Jørgensen, Andreas Nielsen, Jonas Wilsly, Andreas Kron, Patrick Clausen

Team PostNord Danmark

Sebastian Lander, Asbjørn Kragh Andersen, Mikkel Honoré, Frederik Muff, August Poulsen, Jacob Madsen, Mikkel Skjellerup, Silas Clemmensen